Jovic Bus
i

Red vožnje

Red vožnje

Mesto Pon - Pet Sub Ned
Surdulica 4:50 21:00 2:30
Leskovac 6:00 22:00 3:40
Niš 6:45 22:45 4:25
Aleksinac 7:10 23:05 4:50
Paraćin 8:00 23:45 5:30
Ćuprija 8:15 00:00 5:45
Jagodina 8:30 00:10 6:00
Markovac 9:00 00:30 6:25
V.Plana 9:15 00:45 7:00
Umčari 9:45 1:15 7:30
Beograd 10:15 1:45 8:00
Novi Sad 11:15 2:45 9:00
Subotica 12:15 3:45 10:00

Pon - Čet Pet Sub Ned
18:30 14:30 17:00 18:30
Svi polasci su sa Südtirolerplaz peron B7

Dodatni organizovani prevoz iz Srbije
Vranje, Bujanovac, Preševo, Vlasotince, Lebane

Dodatni organizovani prevoz iz Austrije
Brunn am Gebirge, Mödling, Traiskirchen, Baden bei Wien, Wiener Neustadt